Tags Posts tagged with "VIP"

Tag: VIP

Kurrë nuk u zbulua i kujt ishte “penisi” me të cilin...

Bëri bujë kur postoi fotot në Snapchat. Por kurrë nuk u zbulua se çka në të vërtetë ishte ai objekt që ngjante me organin gjenital...

Arsyeja pse kjo vajzë po e shet virgjërinë është emocionuese (Foto)

Një studente ka nxjerrë në ankand virgjërinë e saj, me qëllim që të mbledhë para për të paguar studimet jashtë vendit. 20-vjeçarja dëshiron të...

Shokon Vali Corleone: Po më ndjek shërbimi sekret italian, po m’i...

Princ Vali Corleone ka probleme me drejtësinë italiane. Kështu së paku njofton Corleone përmes një mesazhi të publikuar në llogarinë zyrtare në Facebook. Ai tregon...

Edhe kjo aktore seksi përshëndetet me O sa mirë

Pak ditë më parë, Prive ju njoftoi për largimin nga seriali ‘O sa mirë’ të disa prej emrave më kryesorë. Aktori Xhevdet Jashari – Arifhikmeti,...

Kallashi ofendon rëndë Policinë e Kosovës (Foto)

Këtë herë valltarja Donjeta Kosumi-Kallashi, nuk ka publikuar fotografi provokuese siç bën zakonisht. Ajo këtë herë është marrur me  Policinë e Kosovës, e si duket...

Asnjë nga këta aktorë, nuk do jetë më në “O sa...

Seriali “O sa mirë” me regji të Ilir Bokshit, skenar nga Ard Islami dhe me producent Valter Lucaj shumë shpejt do të fillojë me cilklin...

Çka po lypë Anjeza Branka në vendin ku u përlesh Noizy...

Anjeza Branka, këngëtarja nga Shqipëria po viziton Kosovën. Ajo momentalisht ndodhet në Prishtinë ku me sa duket po qëndron në hotelin “Swiss Diamond Prishtina”. “Swiss Diamond...

Nuk do ta besoni motra e kujt është bukuroshja që e...

Një fotografi kur Noizy kishte arritur në QKUK pas përleshjes, jo pak ka tërhequr vëmendjen. Magazina.al gjatë ditës ka raportuar për motrën medicinale, e cila...

Ju nuk e keni parë kurrë Yllka Kuqin me gjoks jashtë...

Këngëtarja Yllka Kuqi, njihet për vokalin e saj të fuqishëm, por si duket e ka kuptuar se kjo nuk mjafton. Ajo në fotografitë e fundit...

Kristela ia mori makinë Nogës dhe e la

Martesa e tyre zgjati më pak se një muaj, por nga ndarja me reperin kosovar Noga, prezantuesja Kristela Gjoka duket se doli “fitimtare”. Bjondja seksi...