Edhe kjo aktore seksi përshëndetet me O sa mirë

Edhe kjo aktore seksi përshëndetet me O sa mirë

622
0

ee_1474283634-9663782

Pak ditë më parë, Prive ju njoftoi për largimin nga seriali ‘O sa mirë’ të disa prej emrave më kryesorë.

Aktori Xhevdet Jashari – Arifhikmeti, Edi Kastrati – Gjakovari dhe Ylber Bardhi nuk do jenë më nga sezoni i ri.

Por, një tjetër ‘goditje’ ka ardhur së fundmi. Prive.al ka arritur të zbulojë se edhe Ema Uka – Lyra, një prej aktoreve më të pëlqyera nuk do jetë pjesë e ‘O sa mirë’.

E kontaktuar nga stafi, Ema ka konfirmuar lajmin se ka përmbyllur kaptinën për arsyen kryesore – largimin nga Kosova.

Mes tjerash, mësohet se problem kanë qenë edhe ndryshimet në stafin realizues.

Shperndaje