Çka po lypë Anjeza Branka në vendin ku u përlesh Noizy me...

Çka po lypë Anjeza Branka në vendin ku u përlesh Noizy me Cozman? (Foto)

1114
0

aa_1474194596-52109

Anjeza Branka, këngëtarja nga Shqipëria po viziton Kosovën.

Ajo momentalisht ndodhet në Prishtinë ku me sa duket po qëndron në hotelin “Swiss Diamond Prishtina”.

“Swiss Diamond Prishtina” është një nga hotelet mv tv preferuar të VIP-ave në PRishtinë. Pak ditë më parë në parkingun e këtij hoteli ndodhi edhe përplasja mes dy reperëve, Noizy dhe Cozman.’