Nuk do ta besoni motra e kujt është bukuroshja që e “shëroi”...

Nuk do ta besoni motra e kujt është bukuroshja që e “shëroi” Noizyn (Foto)

871
0

nooo_1473938320-5194169

Një fotografi kur Noizy kishte arritur në QKUK pas përleshjes, jo pak ka tërhequr vëmendjen.

Magazina.al gjatë ditës ka raportuar për motrën medicinale, e cila kishte tërhequr vëmendjen në ditën kur ishte plagosur Noizy.

Mësohet se ajo është Nalije Morina dhe është motra e gazetarit dhe analistitë të njohur Bajrush Morinës.

nn_1473938287-157442