Tags Posts tagged with "VIP"

Tag: VIP

Flet doktori: Mezi ja gjetëm plumbin Noizyt

Reperi nga Shqipëria, Noziy është trajtuar të martën në mbrëmje në Klinikën e Ortopedisë së QKUK-së, pas plagëve të marra në zënkën që ndodhi...

Kush ia ngriti Linda Morinës qimet e sqetullave përpjetë (FoTo)

Linda Morina, “këngëtarja” me sens të madh humori, e cila nuk njihet për zërin e saj, por për gafat dhe mënyrën sesi komunikon me...

Ja kur do ta lancojë këngën e re Era Istrefi

Super-ylli botëror nga Prishtina, Era Istrefi, pas një pauze relativisht të gjatë, ka vendosur të rikthehet në skenë me një projekt të ri. Këngëtarja lajmin...

Afrona vesh fustanin e madh, i del gjoksi i vogël (Foto)

E dashura e Bleros, Afrona Dika, në dasmën e kunatit të saj, e ka veshur një fustan më të madh se që duhet. Kjo vërehet...