Asnjë nga këta aktorë, nuk do jetë më në “O sa mirë”

Asnjë nga këta aktorë, nuk do jetë më në “O sa mirë”

701
0

o_1474195378-2543332

Seriali “O sa mirë” me regji të Ilir Bokshit, skenar nga Ard Islami dhe me producent Valter Lucaj shumë shpejt do të fillojë me cilklin e ri të episodave.

Prive mëson se fillimisht ky serial i cili ka të realizuara afro 100 episode, ka ndryshuar transmetuesin. Sezonin e ri të “O sa mirë” do të keni rastin ta ndiqni në Televizionin Publik të Kosovës.

Përveq kanalit ku shfaqet ky serial i cili ka bashkuar artist nga të gjitha trojet shqiptare, risi do të ketë edhe brenda stafit.

Pjese e kastit do të jenë Stupcat dhe disa aktorë të tjerë në mesin e tyre edhe Adriana Matoshi, derisa në serial siç merr vesh Prive nuk do të luajnë më Xhevdet Jashari i njohur si Arifhikmeti, Edi Kastrati dhe Ylber Bardhi.

Seriali pritet të fillojë në muajin Tetor.