Tags Posts tagged with "por.."

Tag: por..

Opozita dogji mandatet, reagon Rama: Kam bërë gabime dhe jam tërhequr,...

Kryeministri Edi Rama në një deklaratë për mediat ka folur për protestat e organizuar nga opozita dhe për djegien e mandateve të opozitës. Rama...

Era Rusi flet për të rejat në jetën personale: Nuk jam...

Këngëtarja e njohur Era Rusi ka qenë e ftuar pasditen e sotme në emisonin 'Ftesë në 5' në Top Channel. Nisur nga qëndrimi i...

A ka patur Sulltane femra? Po, por…

“Ajo sundoi me autoritet absolut për katër vjet, kalëronte si burrë, e armatosur me harqe dhe me shpata, e rrethuar nga oborrtarët, dhe nuk...

Rrëfimi i një vajze: “E takova në lokal, ai më mori...

Një histori e dhimbshme ka ardhur sot në letra e psikologes së “The Sun”… Një vajzë e cila është përdhunuar nga një person i panjohur,...

Dilema e 23-vjeçarit: Bëj seks 20 herë në ditë me të...

Një 23-vjeçar i është drejtuar psikologes së ‘The Sun’ për të marrë një përgjigje rreth dilemës që e ka kapluar kohët e fundit. Ai...

Histori +18/ Partneri më detyron t’i bëjë seks oral, por …

Një grua ka treguar për ‘The Sun’, se i bën seks oral partnerit të saj, por këtë e bën pa dëshirë. Kjo është letra e...

E tradhtoi burrin sepse ia mbyti macen: bëra seks me 23...

Një grua i ka dërguar një letër ‘The Sun’, ku tregon se e ka tradhtuar burrin e saj me një djalë të ri, pasi...

Rrëfimi+18/ Pas divorcit bëj seks me meshkuj të panjohur, por…

Divorci përjetohet në mënyra të ndryshme nga persona të ndryshëm, e ndonjëherë ndokush del jashtë kufijve. Kjo i ka ndodhur edhe një 38-vjeçareje e cila...

Tradhtoj të dashurën me vajzën e saj 24-vjeçare, por..

Një 42-vjeçar ka nisur të ketë një raport seksual me vajzën e të dashurës së tij. Jo vetëm kaq por ata duan që të martohen...

Tradhtoj të dashurën me vajzën e saj 24-vjeçare, por..

Një 42-vjeçar ka nisur të ketë një raport seksual me vajzën e të dashurës së tij. Jo vetëm kaq por ata duan që të martohen...