Tags Posts tagged with "por.."

Tag: por..

Luajti në një film me kryeministrin Rama, aktorja merr postin e...

Aktorja Arjola Demiri është surprizuar nga tropojanët të cilët e kanë emëruar drejtoreshë e Pallatit të Kulturës. Pasi ka mësuar këtë gjë, Arjola është...

VIDEO/ “Kishte vetëm vrima dhe popuj te vrima”- Rama ftesë opozitës...

Kryeministri Edi Rama tha se brenda vitit 2020, shqiptarët nuk do të qëndrojnë nëpër radhë për shkak të asaj që ai e quan revolucion...

“Nga ftesa për Sanremo në Itali tek gojët e liga në...

  Detajet/ Prezantimi me partneren e Ronaldos  dhe surpriza e moderatores në natën e tretë – “Si u bëra pjesë e festivalit të famshëm”.       “Po qaj...

“A të mërzit ndonjëherë vëllau, po edhe të mërzit”, Majko ‘vjedh’...

Ministri për Diasporën Pandeli Majko teksa ka qenë duke folur në Akademinë Solemne “Faleminderit Shqipëri” që po zhvillohet në Prishtinë, nuk ka kaluar pa...

“Si tallet deputeti me qytetarin”, Artan Fuga: Me këtë kod elektoral...

/Nga Artan Fuga       (variacione mbi faktet e sjella në librin “Shoqëria Periferike”)   Në vëmendje të zyrës të OSBE – Tiranë!   Doni të dini a është apo jo...

“Jam shumë kritike ndaj ligjeve që kontrollojnë median”! Reagimi i ashpër...

Ambasadorja Suedeze ne Shqipëri, Elsa Hastad, në një intervistë për emisionin “Diplomaticus” në televizionin News 24, shprehet kritike ndaj ligjeve që tentojnë të kontrollojnë...

Votimi i kandidatëve për Gjykatën Kushtetuese, Ruçi thërret Këshillin e Legjislacionit:...

Kryetari i Parlamentit, Gramoz Ruçi ka njoftuar sot se ka kërkuar mbledhjen e Këshillit të Legjislacionit për të diskutuar mënyrën se si do të...

Bularati/ “Ku ka grekë në Shqipëri, mor Dule ziu!”- Ngjela: Grekë...

Turp për shtetin grek në atë që kërkoi të ndodhte dje në Bularat. Një mijë njerëz pa vlerë shoqërore, erdhën dje të dehur me marrëzi...

LAJM I FUNDIT/ Pas konferencës së Rama, del para mediave Luzim...

Kreu i PD, Lulzim Basha ka dalë para mediave menjëherë pas përfundimit të konferencës së kryeministrit Edi Rama, duke shprehur fillimisht keqardhjen për vendimin...

“Francezët nuk do ta kuptonin”- Macron flet për negociatat dhe vendimin...

Rama MacronPresidenti i Francës, Emanuel Macron tha se e ka të vështirë t’ua shpjegojë qytetarëve francez nëse do të merrte një vendim për çeljen...