Tags Posts tagged with "por.."

Tag: por..

Rama: Qëndrimi i Francës nuk përkon me atë të Gjermanisë. Nuk...

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një video-mesazh me ndjekësit e tij teksa ka thënë se Franca vazhdon të ketë qëndrim kundër hapjes së negociatave...

ANALIZA/ Lorenc Vangjeli: Për kë bie kambana e ngjarjes së Kavajës....

Çfarë ndodhi në Kavajë këtë javë, nuk është ngjarja e një qyteti të vogël province të lënë si xhep nga autostrada e re që...

Sipas studiuesve, hidratuesi më i mirë nuk është uji, por…

Pija më e mirë për hidratimin e trupit? E thotë shkenca, nuk është uji!!Kur keni etje dhe e doni shumë një pije, shumëkujt i...

“Morëm kredi se mendova fitoi Lotarinë Amerikane, por ai më divorcoi...

  Një histori njerëzore dhe një apel për ndihmë që nënë e bir të vazhdojnë jetën normale. Kjo është historia e Linditës, një gruaje që...

“Përplasja e parë e ‘puçistëve’ të Ekonomisë me Enverin”, rrëfimi i...

AFRIM IMAJ/   I emëruar rishtas në krye të organit të akuzës, Rrapi Mino niste detyrën e re me firmën për pushkatimin e Abdyl Kllëzit dhe...

U tha se do të prezantonte “Këngën Magjike” me Arbanën, por…

Në media qarkulloi një lajm ku thuhej se dy moderatorët e njohur, Ardit Gjebrea dhe Arbana Osmani do të bashkëpunonin për një projekt të...

Isuf Kalo rrëfen sekretet e “Bllokut”: “Kuçedra Nexhmije” përtej pamjes së...

Nexhmije-Hoxha dhe Enver Hoxha12Isuf Kalo, mjeku personal i Enver Hoxhës ka publikuar librin e tij ku ka rrëfyer sekret e “Blloku”. Kalo ka sjell...

Analiza satirike/ “Kafja e gabuar e Blendi Klosit me Fahriun. Tradhtari!...

NGA AGRON GJEKMARKAJ   Një palo gjumë bëra ! Vapa dhe dertet e Vatanit më bënë natën ferr si të ishte Tende e Qypit për gjermanet!...

Lirohet bashkëshorti i ministres Shahini, por…

Dardan Mulliqaj, bashkëshorti i ministres së Arsimit të Shqipërisë, Besa Shahini është liruar. Lajmin e kanë transmetuar mediat kosovare pasi kanë marrë një konfirmim nga...

Opozita dogji mandatet, reagon Rama: Kam bërë gabime dhe jam tërhequr,...

Kryeministri Edi Rama në një deklaratë për mediat ka folur për protestat e organizuar nga opozita dhe për djegien e mandateve të opozitës. Rama...