Autoret Postuar nga vizional

vizional

16380 Postimet 0 COMMENTS

EMOCIONUESE/ Ushtarët shqiptarë në të gjithë botën urojnë Ditën e Flamurit...

Ushtaret shqiptare urojne Diten e Flamurit dhe Pavaresine Dita e sotme shënon 108 vjetorin e ngritjes së Flamurit në Vlorë, ndaj një urim ka ardhur...

Rama nga Vlora: I uroj festën e Pavarësisë dhe Ditën e...

Kryeministri Edi Rama ka uruar nga Vlora në Ditën e Flamurit Presidentin e Kosovës Hashim Thaçi dhe ish-krerët e tjerë të UÇK-së që ndodhen...

“Shoku më i mirë”/ Adrola Dushi i kushton fjalët më emocionuese...

Sot është një ditë e veçantë për Adrola Dushin, pasi djali i saj feston 7-vjetorin. Dhe sigurisht që nuk kish se si të mungonte...

“Më pëlqen që femrën time ta gjuajnë të tjerët”- Konkurrenti i...

Pas “ftohjes” nga Fation Kuqari, 26-vjeçarja, Ana Lleshi, zgjodhi që këtë javë të dilte në takim me njërin nga djemtë e rinj: Blerim Fejza. Mes...

Botërori “Katar 2022”, FIFA zyrtarizon vazot, ja ku pozicionohet Shqipëria!

Me renditjen e fundit të përditësuar, FIFA ka përcaktuar zyrtarisht edhe vazot për zonën euriopiane për kualifikueset e Botërorit “Katar 2022”. Shqipëria është vendosur...

“Mos prisni mjekun në shtëpi por ikni drejt e në spital”/...

Në një lidhje me skype për Ora News me gazetaren Matilda Mcini ka qenë doktor, Adrian Fandi mjek shqiptar me banim në Londër. Fandi...

Turqia goditet nga një tjetër tërmet i fortë, ja sa ballë...

Turqia është tronditur sërish nga një tërmet me magnitudë 4.7 të shkallës Rihter. Lëkundjet janë ndjerë në orët e para të mëngjesit të sotëm....

Telefoni juaj mund t’ju dërgojë një njoftim, nëse keni pasur kontakt...

  Ndërsa rastet e reja të koronavirusit shpërthejnë në të gjithë vendin, zyrtarët shëndetësorë po kthehen te celularët për të ndihmuar në ngadalësimin e përhapjes...

Një vit pas tërmetit të 26 nëntorit, sizmologu Rrapo Ormeni tregon...

Sizmiologu, Rrapo Ormeni, e ka renditur tërmetin e vitit të kaluar në mesin e atyre më të fuqishmëve dhe se përgjatë vitit kanë vijuar...

Njerëzit flejnë në çadër, rilindja në charter/ Ermir Gjinishi

Dhimbje, lot, zhgënjim. Ky është trishtimi i kësaj dite, një vit pas tërmetit të 26 Nëntorit 2019. Banorët e pastrehë po kalojnë dimrin e...