Autoret Postuar nga Vizion

Vizion

981 Postimet 0 COMMENTS

Video/ Genta e Big Brother: Më kanë ofruar 5 mijë euro...

Ish-banorja e Big Brother Genta Gjalpi është shfaqur sërish në media përmes një interviste të dhënë për Kelvi Kadillin në INTV. E pyetur nëse ka...

Kur do martohen Geti dhe Marina?!

Pasi më në fund e ndërprenë sagën e mos shfaqjeve publikisht e mos pranimit të lidhjes, Geti dhe Marina, një prej çifteve më të...

Jese Rodriguez, futbollisti me të dashurën më seksi në botë (FOTO)

PSG është "zbukuruar", ndërsa Real Madrid është "dobësuar". Transferimi i Jese Rodriguez nga Reali te klubi parisien, ka bërë që “konkurrenca” e bukurosheve në Francë...

Dy vajza në Tiranë irritojnë klientët në lokal, veprimi i tyre...

Pak minuta më parë pranë redaksisë Jeta Osh Qef kanë ardhur foto që tregojnë një veprim të çuditshëm të dy vajzave në një lokal...

13 familjet që kanë në dorë gjitha paratë e botës: Forcat...

Forcat hije pas rendit të ri botërorë paraprakisht janë duke ndjekur një agjendë të ngadaltë për të kontrolluar totalisht njeriun dhe resurset e planetit...

Kjo modele e fitnesit, ëndrra e çdo mashkulli

Çdo mashkull do të donte së paku një trajnere si kjo! Danielle Vaughan është modele dhe trajnere fitnesi e cila është duke bërë bujë në...

Encës për pa sa nuk i zbulohet gjoksi, mundohet ta mbulojë...

Një incident jo i këndshëm i ka ndodhur këngëtares Enca Haxhia. Teksa ka dalë shëtitje me disa mikesha, Enca ka rënë në sy për veshjen...

Miliona para derdhen lumë në dasmat shqiptare, ja cilët këngëtarë e...

Grumbuj parash të përfituara nga bakshishet në dasmat tradicionale shqiptare, përveç pagesës për të kënduar gjatë natës, janë fitimet e pallogaritshme që këngëtarët shqiptarë...

Këto janë të pasmet e vitit (Foto)

Sivjet ajo është shpallur fituese e konkursit “Të pasmet e vitit”. Kuptohet lehtë pse. Jennifer Metcalfe u fotografua duke pushuar në Ibiza me mikun e saj,...

E fejuara tregon se si i dashuri i saj milioner feston...

Çdo ditë, Juliann Nicole gjen në mediat sociale foto të të fejuarit të saj, duke pozuar me femra të zhveshura pas festave të çmendura. Bukuroshja...