Tags Posts tagged with "por.."

Tag: por..

“Përdor fjalor rruge”, Igli Zarka shpërthen ndaj Ilir Shaqirit: Ti mund...

  Me debate të ashpra është shoqëruar mbrëmja e djeshme e “Dance Albania”. Protagonistë të sherrit kanë qenë Ilir Shaqiri dhe Igli Zarka. Pas performancës...

Florjana përlot Brunon: Ndonjëherë dua të të mbys, por…

Florjana kishte tre ditë që nuk fliste me Brunon pasi ishte mërzitur me të prej komenteve që bën në studio kundrejt Efit. Ajo zgjodhi...

“Do të doje një burrë nga Kosova?” Beniada: S’kam njohur ndonjë,...

Beniada ka qenë një nga personazhet më të dashur të Big Brother Vip. Teksa mbrëmë katër finalistët festuan 14 vjetorin e pavarësisë së Kosovës,...

“E solla për vizitë, mjeku më tha ka virozë”, babai rrëfen...

Babai i 3-vjeçares që vdiq sot në spitalin e Elbasanit, ka treguar se vajza nuk vuante nga asnjë sëmundje. Ai tha për gazetarët se...

Afganët në Shqipëri, Rama: Në listë emra gazetarësh e yje filmash....

Kryeministri Edi Rama deklaroi se në listën e personave që pritet të vijnë në vendin tonë ka gazetarë, aktorë, artistë të fushave të ndryshme,...

“Luhen aleanca dhe negociata të mëdha”/ Akademiku Artan Fuga analizon klimën...

Akademiku Artan Fuga parashikon një verë të nxehtë politike. Teksa rendit disa  nga çështjet, që sipas tij do të jenë pjesë e debatit politike,...

Beqar apo jo? Salianji e pranon për herë të parë: S’kam...

Deputeti i ardhshëm në Kuvendin e Shqipërisë, i dalë nga zgjedhjet e 25 prillit, Ervin Salianji ndryshe nga herët e tjera ka folur për...

Masa të reja shtesë anti-covid?! Kreu i Urgjencave Brataj: Ende nuk...

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj deklaroi se në vendin tonë ka një stabilitet të situatës sa i takon shifrave të rasteve me COVID-19....

“Probleme me temperaturën, frymëmarrjen. Shkova dhe në spital, por…”, Rudina Hajdari...

Më datën 1 Nëntor Rudina Hajdari ka njoftuar në rrjete sociale se është infektuar me Covid-19. Pak ditë më pas po në një postim...

Rikthehet Pochetino Më pëlqen Premier League, por…

Që prej nëntorit të kaluar, Mauricio Pochetino është i papunë. Trajneri argjentinas u shkarkua nga drejtimi i Tottenham, për shkak të rezultateve. Megjithatë dëshira...