Tags Posts tagged with "moti për ditën e sotme"

Tag: moti për ditën e sotme

Diell dhe ulje e lehtë e temperaturave, moti për ditën e...

Pjesa e parë e ditës do të dominohet nga kthjellime në pothuajse gjithë vendin tonë. Ndërsa në pjesën e dytë të ditës pritet që...

Moti për ditën e sotme, 29 Janar 2020

Moti do të mbetet i paqëndrueshëm me vranësira dhe rreshje të herë pas herëshme. Era do të jetë me drejtim Juglindje (SE) me shpejtësi...

Moti për ditën e sotme, 21 janar 2020

Sipas MeteoAlb: Vijon ndikimi i presionit të lartë atmosferik duke kushtëzuar kthjellime në zonat e ulta dhe vranësira të herë pas-herëshme në zonat malore....

Moti për ditën e sotme, 30 Korrik 2019

Moti do të jetë me kthjellime përgjatë Ultësirës perëndimore ndërsa në zonat malore do të ketë prani të vranësirave ku nuk do të mungojnë...

Moti për ditën e sotme, 8 Korrik 2019

Orët e paradites paraqiten me mot të kthjellët dhe temperatura të larta në të gjithë vendin. Ndërsa pjesa e dytë e ditës sjellë kalime...

Moti për ditën e sotme, 3 Korrik 2019

Sipas MeteoAlb Shqipëria do të mbizotërohet nga kthjellime si dhe vranësira kalimtare deri pas mesditës ku pritet një zhvillim i vranësirave në zonat veriore...

Moti për ditën e sotme, 1 Korrik 2019

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga kthjellime më të theksuara në zonat bregdetare, por në zonat veriore dhe ato verilindore do të ketë...

Moti për ditën e sotme, 21 Qershor 2019

Sipas MeteoAlb Shqipëria do të vijojë me kthjellime si dhe me vranësira kalimtare në pjesën e parë të ditës, por në mesditë do të...

Moti për ditën e sotme, 31 Maj 2019

Dita e premte parashikohet që të jetë nën ndikimin e motit të kthjellët dhe vranësirave ku herë pas here do të gjenerojnë rrebeshe shiu...

Moti për ditën e sotme, 30 Maj 2019

Territori shqiptar edhe sot do të vijojë nën ndikimin e motit të paqëndrueshëm, për pasojë në pjesën me të madhe të vendit gjatë mesditës...