Tags Posts tagged with "moti për ditën e sotme"

Tag: moti për ditën e sotme

Moti për ditën e sotme, 29 Maj 2019

Orët vijuese paraqiten me alternime kthjellimesh dhe vranësirash, të cilat do të gjenerojnë rrebeshe shiu.   E njëjta situatë do të vazhdojë edhe gjatë të mërkurës,...

Moti për ditën e sotme, 27 maj 2019

Shqipëria do të vazhdojë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash, por vranësira më të dukshme do të ketë në zonat veriore si dhe në zonat...

Moti për ditën e sotme, 25 maj 2019

Gjatë ditës së sotme pritet pjesa e madhe e territorit të karakterizohet nga mot i kthjellët. Por përgjatë kufirit lindor herë pas here do...

Moti për ditën e sotme, 22 maj 2019

Shqipëria dominohet nga kthjellime të alternuara me vranësira kalimtare në orët e para të ditës në zonat veriore dhe lindore, duke gjeneruar herë pas...

Vendi nën pushtetin e shiut, moti për ditën e sotme

Moti dominohet nga kthjellime e vranësira të shpeshta duke sjellë shira të dobët në jug- qendër, por shira mesatarë në zonat veriore. Pasditja dhe...