Autoret Postuar nga vizionc

vizionc

3091 Postimet 0 COMMENTS

Shkon në 132 numri i të vdekurve, eksperti nga Hong Kongu:...

  Koronavirusi po shpërndahet në masë të pakontrollueshme por ekspertët po punojnë për të bërë të mundur mposhtjen e këti virusi.   Eksperti i sëmundjeve infektive Yuen...

Një grua shqiptare e ardhur nga Kina shtrohet tek infektivi në...

  Një grua e ardhur nga Kina është shtruar tek infektivi në Tiranë.   Sipas mjekëve gruaja e cila ka ardhur nga Kina dhe është shtruar tek...

Erdhi nga Kina, studentja shqiptare shtrohet tek Infektivi, mjekët: Grip i...

  Një studente shqiptare e cila u kthye nga Kina pas përhapjes së koronavirusit aty është shtruar në infektiv.   Mjekët pas ekzaminimit kanë bërë me dije...

Simptomat dhe ndjesitë e virusit CORONA në një video shpjeguese; publikohen...

  Janari dhe Viti i Ri kanë nisur me shumë e shumë lajme të këqija si zjarri i madh në Australi, tërmetet e shumta dhe...

E kanë mendjen vetëm tek ushqimi, njihuni me shenjat më llupëse...

Me siguri tani që do të lexoni këtë artikull do të vraponi menjëherë drejt kuzhinës për të parë se ç’ka në frigorifer apo sipër...

E plotë/ Komisioni i Venecias pranon kërkesën e Presidentit, zbulohen pyetjet...

    Komisioni i Venecias ka konfirmuar zyrtarisht se ka pranuar kërkesën e bere pak kohe me pare nga Presidenti i Republikës, Ilir Meta. Kerkesa synon dhënien...

Sekretet që sekrecionet vaginale po mundohen t’ju tregojnë; bëni kujdes kur...

Ndonjëherë shumë sekrecione janë normale, por herë të tjera mund t’ju tregojnë diçka më tepër rreth trupit tuaj dhe asaj që po kaloni në...

VIDEO/ Koronavirusi si bombë bërthamore, Wuhan nga 11 milion banorë në...

Wuhan, qyteti në të cilin lindi virusi korona që ka alarmuar gjithë botën, i ka marrë jetën 132 personave dhe ka prekur mbi 6...

A duhet të pimë çdo ditë ujë me limon, ç’mendojnë mjekët...

  Për shumë njerëz mënyra se si nisin ditën bëhet përcaktuese për vijimësinë e saj. Dikush nuk i reziston urisë dhe i futet me kokë...

Askujt nuk i jepet një mundësi e dytë për të krijuar...

Një zonjë apo zotëri nuk dallohet nga trashësia e kuletës, por nga mënyra se si sillet dhe nga tiparet e karakterit të tij.   Sjellja e...