Autoret Postuar nga admin

admin

2023 Postimet 0 COMMENTS

Bëjnë seks katërsh me një çift tjetër, por gruaja nuk e...

Një histori vërtetë e rrallë i është rrëfyer këtë fundjave psikologes së tabloidit britanik “The Sun”. Dy çifte njihen me njeri tjetrin në një...

E dua burrin, por me kolegun kam nevojë për seks…

Jam një grua nga rrethina e Ferizajt, por e martuar në Gjilan. Me burrë kaloj shumë mirë. Por, nuk po më kënaq sa duhet...

Strugë, avokati seks në zyrë me sekretaren, i ngec brenda

Është një ndër ngjarjet e rralla që mund të ndodhë, por që ka shkaktuar një skandal të madh në Strugë. Një avokat ka bërë...

Histori nga jeta: Burri shikon filma pornografikë dhe më detyron të..

Një grua në Itali është viktimë e dhunës nga burri i saj, pasi ky i fundit e detyron vazhdimisht që të bëjnë orgji. Ajo thotë...

Rrëfimi, një natë u futa në krevatin e tij dhe pastaj…

Mediat kanë ekspozuar një sekretare, e cila ishte shprehur se “unë i bëj gjëra ditën shefit, ai më bën gjëra natën”. Gruaja kishte hapur...

8 prostitutat më të shtrenjta në botë, shikoni sa marrin për...

Shpesh konsiderohen si pjesë e rëndomtë e shoqërisë të cilat paguhen shumë pak. Mirëpo, kjo nuk vlen për tetë prostitutat e mëposhtme. Është folur se ato...

Historia/ Si ja morra virgjërinë shoqëve nga Durrësi

Une isha 23 vjec,me sy blu dhe jetoja ne nje apartament ne Durres. Vera ime ndryshoi kur njoha dy vajza qe quheshin njera Liza...

29-vjeçarja që nuk ngopet duke bërë seks: Fusja në shtëpi njerëz...

Sami Walton dhe James Keates janë një çift që në pamje të parë duken normalë…por jo dhe aq. James Keates është një 38-vjeçar që detyrohet...

Shoku i burrit, më cmëndi me…

Jam një grua e martuar prej 10 vitesh dhe të them të drejtën me burrin tim shkoja shumë mirë, deri në momentin që unë...

Për një pallim më shumë

Nga Enkel Demi Natyrisht, ngjarjet në media shihen për nga rëndësia dhe së fundmi për nga shitja, klikimet. Ka lajme që theksohen më tepër dhe...