Shoku i burrit, më cmëndi me…

Shoku i burrit, më cmëndi me…

1378
0

femrat1-620x330-770x470

Jam një grua e martuar prej 10 vitesh dhe të them të drejtën me burrin tim shkoja shumë mirë, deri në momentin që unë ngela pa punë dhe aty gjithçka mori të tatëpjetën.

Për të rregulluar këtë situatë burri takoi një shokun e tij që kishte një ndërmarrje të vetën dhe i kërkoi që të më punësojë mua, por këtu nisi dhe historia ime e dashurisë me drejtorin tim.

Sapo e takova drejtorin e ri më pëlqeu jashtëzakonisht shumë. Ai ishte një djalë i ri i gjatë dhe muskuloz. Edhe pse ai ishte pak vite më i ri se unë, mua nuk më bënte absolutisht përshtypje dhe kisha vendosur që ta bëja për vete.

Një ditë pas pune shefi imë më shoqëroi në shtëpi me makinën e tij, gjatë rrugës filloi të më pyesë se sip o ja kaloja me burrin. Unë fillova direct të hidhem në temë duke thënë se kisha kohë që nuk bëja seks me burrin tim dhe përgjigja e shefit ishte e menjëhershme, si ka mundësi që këto gjëra nuk mi ke thënë ne nuk mund ti lëmë punonjësit pa I ndihmuar dhe vuri menjëherë buzën në gaz, sikur donte të më thoshte se ishte thjeshtë shaka, pasi ai nuk mund t’ia bënte një gjë të tillë burrit tim pasi ishin shokë të ngushtë.

Kur arritëm në shtëpi unë e ftova shefin që të hynte Brenda dhe të pinte një kafe, ai pranoi menjëherë.

Sapo u futëm në shtëpi, unë hoqa pallton që më mbulonte format e mia tërheqëse dhe shkova ti bëja një kafe shefit, por gjithnjë në mendjen time djallëzore mendoja vetëm se si ta bëja për vete këtë mashkull kaq shumë tërheqës.

Kur po i çoja kafen, ia derdha duke i bërë pantallonat pis, dhe si për ti kërkuar ndjesë mora një leckë dhe fillova ti pastroj pantallonat, pas pak çastesh pashë se shefi im ishte shumë i eksituar dhe po zgurdullonte sytë mbi gjoksin tim gjigant.

Pas kësaj nuk pati më histori, pasi shefi u dorëzua pa kushte dhe të dy u kënaqëm me njëri-tjetrin. Edhe sot e kësaj dite historitë e mia vijojnë po me të njëjtin passion si herën e parë.

Shperndaje