Historia/ Si ja morra virgjërinë shoqëve nga Durrësi

Historia/ Si ja morra virgjërinë shoqëve nga Durrësi

24946
0

6-31-770x470

Une isha 23 vjec,me sy blu dhe jetoja ne nje apartament ne Durres. Vera ime ndryshoi kur njoha dy vajza qe quheshin njera Liza dhe tjetra Greta. Liza e vizitonte Greten gjate pushimeve verore. Ajo ishte shume e bukur,nje 18 vjecare me floket e gjate ngjyre kafe dhe me nje gjoks te vogel,por shume te lezetshem. Greta motra e saj qe jetonte prane meje,nje 18 vjecare me floke te zinj dhe te gjate dhe gjoksi mesatar. Ato shkonin ne pishinen ku shkoja edhe une. Por gjithcka ndryshoi kur ato me kerkuan nese mund ti ndihmoja qe te mesonin makinen. I lejova qe te provonin se pari me makinen time dhe ju thashe qe do te ju duhej te kalonin shume kohe duke u praktikuar me mua ne menyre qe te mesonin sa me mire makinen. Ne mengjesin e te shtunes une u zgjova ne oren 8 kur edhe zilja e deres time ra. U ngrita sic isha me te shkurtrat qe flija qe te hapja deren. E hapa,por askush nuk ishte keshtu qe e mbylla dhe u drejtova per ne kuzhine per te pergatitur nje kafe. Zilja e deres ra perseri keshtu qe u nisa per ta hapur serish deren. Per cudi asnjeri nuk ishte as kete here. Vendosa ta mbyll deren nga jashte dhe te fshihesha pas shkalleve te jashtme qe te shikoja mos ishin vajzat e reja qe sapo kisha njohur qe po perpiqeshin te me vinin ne loje. Prita disa minuta dhe degjova disa hapa qe po ngjiteshin per tek dera ime,keshtu qe direkt dola te shikoja se kush ishte. Ishte Liza. Ajo kishte veshur nje pale bikini qe i nxirrte ne pah pothuajse te gjithe prapanicen e saj te mrekullueshme dhe kishte veshur nje bluze qe mezi i mbulonte gjoksin. E takova ate ne fund te shkalleve,e kapa nga dora dhe e terhoqa drejt shkalleve. Duke i mbajtur duart e putha dhe ajo iu pergjigj po me pasion puthjes time,madje edhe duke perdorur gjuhen.

Duke e terhequr per krahu,u ngjitem deri ne maje te shkalleve nderkohe qe po putheshim prej disa minutash. I hoqa trikon dhe i nxorra gjoksin dhe me ngadale fillova te luaja dhe ti thithja cicat e saj. Nderkohe qe po benim kete,nxorra karin dhe e ferkova per pidhit te saj.
“Pse nuk hyjme me mire brenda para se te na shohe dikush dhe ti tregoje motres time?”-tha ajo.
E mora ate dhe hyme tek apartamenti im dhe shkuam drejt e ne krevat. Une menjehere ia hoqa bikinit qe kishte veshur dhe i tregova qe je shume seksi. Une fillova te puthja dhe lepija pidhin e saj me delikatese duke bere qe ajo te behej uje.
“Te lutem ma lepi pidhin po me dhemb,nuk e ke eksituar akoma mjaftueshem.”-me tha ajo.
Une ja lepiva te gjithe pidhin nderkohe qe asaj po i pelqente dhe filloi te renkonte. Une i futa nje gisht ne pidhin e saj te virgjer dhe te ngushte duke bere ate gati dhe uje per ate se cfare e priste me pas.

Hoqa te shkurtrat dhe i futa koken e karit tim te trashe dhe rreth 20 cm ne pidhin e saj te ngushte.
“Ti e di qe eshte hera ime e pare keshtu qe shtyj ngadale.”-mu lut ajo.
Ja ngrita kembet lart qe ajo te mund te shikonte koken e karit tim tek hynte dhe i merrte virgjerine asaj.Ja futa koken tek pidhi i saj dhe trupi i saj u dridh pak,por me ngadale levizja dhe nuk ja zhyta shume thelle. Nderkohe qe ajo filloi te ndihej me mire dhe ti pelqente,un fillova te ja fusja pak me thelle.
Me ne fund ajo bertiti: “Ma fut te gjithin brenda,jam e lodhur me virgjerine time.”

Ia ngrita kembet edhe me lart dhe ja futa aq thelle sa munda. E ndjeva qe kari im kishe hyre tashme i gjithi ne pidhin e saj nderkohe qe ajo qante sepse kishte dhimbje.
“Me fal,do qe te ndaloj?”-e pyeta.
“Jo,”-me tha ajo,”E dija qe do te me dhimbte por nuk e imagjinoja qe kari im i pare do te ishte kaq i madh.”
Une e qija ngadale nderkohe qe me kalimin e kohes i rrisja edhe shpejtesine. Ajo nuk po e shijonte,por ndihej me mire. Topet e mia po ngushtoheshin dhe e dija qe nuk mund ta mbaja me gjate,keshtu qe e qiva aq fort sa munda. Kari im shpertheu duke ja derdhur brenda asaj per here te pare. Kur e nxorra karin nga pidhi, pidhi i saj ishte akoma me spermen time,por ajo nuk u shqetesua. U ngrit dhe iku ne tualet.
“Je mire?”-e pyeta.
“Po”-me tha,”por nuk u ndjeva mire derisa ti ma derdhe brenda.Diti,kam nje ide. Do ta therras Greten ketu kete masdite dhe do ti them qe te vije ketu me bikinit e saj. Une do te fshihem ne dollap. Dua qe edhe ti te ja marresh virgjerine asaj.”