E dua burrin, por me kolegun kam nevojë për seks…

E dua burrin, por me kolegun kam nevojë për seks…

1188
0

Jam një grua nga rrethina e Ferizajt, por e martuar në Gjilan. Me burrë kaloj shumë mirë. Por, nuk po më kënaq sa duhet në seks… Kjo po prish punë… Kështu shkruan për Portalin tonë, “Kosovarja”, lexuesja jonë D.

Me burrë njihem qe 8 vjet, ndërsa qe 7 vjet jemi në martesë, por ende nuk kemi fëmijë, sepse po kam pengesa në shtatzëni. E dua burrin tim. E duam njëri-tjetrin shumë. Kalojmë mirë ndërmjet veti, por nuk jam e kënaqur me jetën seksuale që kemi, sepse unë po kam nevojë çdo ditë për seks. Nuk kam qenë kështu, por nuk di as vetë se nga më vjen dëshira e pangopur për seks. Thënë shkurt, jam bërë e pangopshme…

Prej kur jam njohur me burrin tim, pra para 8 vjetësh, burri im ka qenë i vetmi që kam fjet me të dhe i vetmi njeri në botë që ka prek e ka lëpirë trupin tim. Më parë unë kam punuar në një bankë, por më larguan shkaku i tepricës teknologjike, siç thoshin ata. Dhe, pas një kohe gjeta përsëri punë, përsëri në bankë, por tash në një bankë tjetër.

Pse shoqet e punës më kishin zili?
Në fillim koleget e punës më kishin zili, sepse, vërtet, dallohesha me bukuri karshi tyre. Por, unë këqyrsha punën time dhe çdo gjë shkonte mirë…

Por, rahatinë time shpirtërore ma prishi kolegu i zyrës, edhe pse, thënë të drejtën, ishte 5 vjet më i ri se unë… Me kalimin e kohës, pasi që u bën nja 3 muaj, te kolegu im vërejta një sjellje pak më ndryshe… Më shikonte me sy tjetër… Kur dilja në kafe me të, gjatë pauzës, filloi t’më jepte edhe komplimente, si: “bukur qenke veshur sot”, “uh sa po të rrikua mirë ky fustan” etj.

Në fillim isha paksa e hutuar, por duke parë sharmin e tij, u mësova me cilësimet e tij dhe filluan t’më mungojnë kur nuk i përsëriste…

Një ditë na duhej të punonim nja një orë pas orarit të punës, sepse kishim me e dorëzuar një material për mbledhjen e nesërme. Punonim në heshtje, por herë-herë më shikonte çuditshëm… Nuk u durova pa i thënë: “Hë, pse më shikon ashtu?”. Menjëherë ma ktheu: “Jam dashuruar në ty!”.

Mbeta e habitur. Nuk e prisja një gjë të tillë. Bile, tash për tash jo…

M’u morën mendtë kur më puthi…
U ngrit nga tavolina e tij, u afrua afër meje dhe dorën e djathtë e vuri mbi flokët e mi. M’u duk e nxehtë ajo dorë… E ktheva kokën kah ai që t’i them se a po e di se çka po bën, por nuk ma dha rastin t’i them, sepse shpejt e shpejt më puthi dhe mendtë filluan t’më merën.
Pas shumë puthjeve filloi t’më zhvesh xhaketën dhe gjinjtë e mi dolën si dy molla të mëdha të kuqe…

Në çast, u ngrit shpejt dhe e mbylli derën me çelës. U kthye te unë si t’më kishte grua dhe më shtriu mbi dyshemenë e zyrës, e cila, si çdo herë, edhe sot ishte shumë e pastër…
M’i hoqi edhe të brendshmet dhe pa pëshpëritur asnjë fjalë bëmë seks sikur të kishim bërë me mijëra herë…

Por, e keqja e gjithë kësaj ishte se unë nga ajo ditë, më duhej gjithmonë të gjeja një arsye që bile nja 15 minuta të bëja seks me të…

Më nuk po mund të rrijë pa seks…
Tash jam mësuar me këtë jetë dhe, ç’është më e keqja, nuk po mund të rrijë pa bërë seks, së paku, një herë në ditë. Kur nuk jam me kolegun po i gjuhem sipëri burrit…
E, deri kur kështu, këtë nuk e di as vetë…
A ka kush t’më jep ndonjë këshillë…D./Kosovarja/