Autoret Postuar nga vizionc

vizionc

3091 Postimet 0 COMMENTS

E pazakontë, në mes të dasmës kunati bën për spital nusen,...

  Një çift i sapo martuar i dha fund martesës së tyre brenda disa orësh nga shkëmbimi i premtimeve pasi vëllai i dhëndrit rrahu nusen.   Ushtari...

Bëhuni gati për një javë plot emocione, ja ç’ka parashikuar Paolo...

Dashi: Hëna e kthyer nga shenja juaj do t’ju favorizojë, sidomos ditën e mërkurë, të enjte dhe të premte. Jo vetëm që do të...

‘Huuuu, o ta honksha…’, Ermal Mamaqi tregon ‘prapaskenat’ e filmit në...

  Moderatori Ermal Mamaqi shumë shpejt do të publikojë filmin më të fundit "I love Tropoja", të xhiruar në Tropojë, në qytetin e Bajram Currit.   Sot,...

Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Bleona shkëlqejnë me veshjet e tyre...

  Mbrëmjen e djeshme u mbajt ceremonia e çmimeve Grammy, ku fituesja e madhe u shpall ylli i popit Billie Eillish.   Këtë vit ndodheshin 3 artiste...

SHIFRA ALARMANTE/ 5 mijë kosovarë heqin dorë nga nënshtetësia e tyre,...

Në Republikën e Kosovës, gati 5 mijë qytetarë kanë hequr dorë nga nënshtetësia e tyre duke parë si zgjidhje më të sigurt për marrjen...

Babai e nuk i ndahet Meghan Markle, ja masat që do...

Prej shumë kohësh është raportuar se Meghan Markle dhe babai i saj nuk i kanë marrëdhëniet mirë me njëri-tjetrin. Madje ai nuk ka takuar...

Hani më pak dhe prapë peshorja nuk lëviz nga vendi, do...

Në qoftë se një nga qëllimet që i keni vënë vetes për 2020-n është të bini nga pesha, ky artikull jo vetëm që do...

Edhe Xhensila tundohet nga prerja e flokëve që s’i rezistuan dot...

    Vajza, le të jemi të sinqerta. Sado t'i duam flokët tanë, të gjitha tundohemi që ndonjëherë gërshëra të na presë shkurt! Ndryshimi është menjëherë...

“E kishte bërë mbi 20 herë atë rrugë, por këtë herë...

  Legjenda e basketbollit, Kobe Brayant, së bashku me vajzën e tij 13-vjeçare dhe shtatë persona të tjerë humbën jetën nga rrëzimi i helikopterit në...

U del gjumi gjithmonë në mes të natës, ja nga ç’problem...

Nëse zgjoheni shpesh në mes të natës, ndikimi mund të jetë shumë më serioz se thjesht mjegullimi i syve ditën e nesërme. Një studim...