Autoret Postuar nga vizionc

vizionc

3091 Postimet 0 COMMENTS

Dy ditë më parë u martuan në Marok, Klea Huta bën...

Këngëtarët, Klea Huta dhe Elgit Doda u martuan në një ceremoni private. Ata kanë realizuar një set special fotosh në Marok (Lexo këtu), dhe...

Dom Gjergj Meta përshkruan ndjesinë pas tërmeteve: Thjesht ndiejmë frikë, ekzistenca...

Dom Gjergji në shkrimin e tij shprehet se frika në ato momente i pushton të gjithë dhe askush nuk di si të reagojë në...

Adelina Tahiri puthje pasionante me burrin, vëllai i saj fotografon momentet...

Këngëtarja Adelina Tahiri poston shpesh momente krah bashkëshortit të saj, një avokat mjaft i pushtetshëm në Maqedoni. Ajo shpesh zgjedh të kalojë pushime përkrah...

“Do të kthej në nivelin 0”, dikush qenka treguar i pabesë...

Këngëtarja dhe moderatorja, Rozana Radi ka shpërthyer me një postim në rrjete sociale, ku tregon mllëfin që ka krijuar ndaj një njeriu të pabesë,...

Ushqimet e ndaluara kategorikisht për bebet dhe fëmijët deri 1 vjeç

  Shmangni: Copat e mëdha të mishit, djathit, apo frutave Zgjidhja: Me pak më shumë kohë për t’u përgatitur, mishi, djathi dhe frutat mund të jenë...

Grabitet argjendaria e kunatit të Bashkim Finos, hajdutët hynë në banesën...

Gjatë mesnatës së sotme, disa persona të paidentifikuar kanë vjedhur një nga bizneset më të njohura në qytetin e Librazhdit, argjendarinë e Skënder Xhanit,...

Moti për ditën e sotme, 29 Janar 2020

Moti do të mbetet i paqëndrueshëm me vranësira dhe rreshje të herë pas herëshme. Era do të jetë me drejtim Juglindje (SE) me shpejtësi...

Horoskopi për ditën e sotme, 29 janar 2020  

Dashi Një udhëtim i mundshëm apo takimet me shoqërinë do t’ju bëjnë të ndiheni të relaksuar dhe të lumtur. Mos jepni para hua sot, pasi...

“Uji bashkon njerëzit”, vendoset në Tiranë shatërvani për miqësinë shqiptaro-hungareze

Veliaj: “Në 21 Prill përurojmë vendosjen e bustit të Skënderbeut në një nga parqet më të bukura të Budapestit” Shqiptarët dhe hungarezët kanë një marrëdhënie...

Histori prekëse! Djalit që u braktis në tualetin e aeroportit, gjen...

Një burrë që ka kaluar më shumë se tre dekada duke mos ditur se kush ishin prindërit e tij pasi e kishin braktisur në...