Jese Rodriguez, futbollisti me të dashurën më seksi në botë (FOTO)

Jese Rodriguez, futbollisti me të dashurën më seksi në botë (FOTO)

824
0
PSG është “zbukuruar”, ndërsa Real Madrid është “dobësuar”.
Transferimi i Jese Rodriguez nga Reali te klubi parisien, ka bërë që “konkurrenca” e bukurosheve në Francë të rritet.

E dashura e Jeses, Aurah Ruiz, ka përmasa të jashtëzakonshme trupore, përcjellë “Lajmi.net”.

Ajo shpesh herë përfundon në ballinat e revistave të ndryshme prestigjioze, ndërsa arsyen mund ta shihni në fotot dhe videon e mëposhtme.