Kjo modele e fitnesit, ëndrra e çdo mashkulli

Kjo modele e fitnesit, ëndrra e çdo mashkulli

2065
0
Çdo mashkull do të donte së paku një trajnere si kjo!
Danielle Vaughan është modele dhe trajnere fitnesi e cila është duke bërë bujë në rrjetet sociale e sidomos në Instagram, transmeton lajmi.net

Ajo ka mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram, pasi format e saj trupore janë perfekte dhe përveç kësaj ajo është mjaftë e bukur.

Vaughan është pjesëmarrëse edhe në gara të ndryshme të modelizmit.

Shikoni fotografitë e saj:

https://www.instagram.com/p/BLhqqYtDz6s/