Video/ Genta e Big Brother: Më kanë ofruar 5 mijë euro për...

Video/ Genta e Big Brother: Më kanë ofruar 5 mijë euro për seks, ja lodra erotike që kam në shtëpi

1151
0

Ish-banorja e Big Brother Genta Gjalpi është shfaqur sërish në media përmes një interviste të dhënë për Kelvi Kadillin në INTV.

E pyetur nëse ka marrë ndonjëherë ofertë për seks me pagesë Genta është përgjigjur po. “Po ma kanë ofruar ata çunat që njoh, ndonjëherë.

Kur je person publik ndodh më shpesh, ndoshta ngaqë jep idenë se je një njeri më i çlirët. Ata që shkruajnë as i konsideroj fare nuk i përgjigjem,”-ka vijuar Genta. Gjithashtu ajo theksuar se diçka e tillë ka ndodhur shpesh se dhe se çmimi më i ulët që kanë ofruar është 5 mijë euro. “5 mijë euro bet i vogël”,-ka thënë Genta duke qeshur.

Gentës i kanë ofruar edhe në këmbim të qëndrimit të saj të paguhej me rroba etj. Megjithatë ajo është shprehur se nuk i ka pranuar kurrë oferta të tilla. Në vijim të intervistës ajo është pyetur për dhuratën më të çuditshme që ka marrë dhe është shprehur se është një “Dildo” i ardhur nga Hollanda.

“Është një dildo, po se kam përdorur kurrë. Më pyetën pasi ishin në një dyqan të tillë në Holandë  se çfarë dëshiron dhe i thashë për këtë. Është mesatar jo shumë i madh,”-është shprehur Genta. Gjithashtu ajo ka vijuar duke thënë se lodra e saj e seksit ka ngjyrë të zezë dhe është “ngacmuar” nga prezantuesi nëse ka kryer ndonjëherë marrëdhënie seksuale me zezakë por ish-banorja e Big Brother është shprehur që jo pasi nuk i pëlqejnë të zinj.

E pyetur nëse është masturbuar ndonjëherë Gjalpi është përgjigjur se nuk ka ndodhur në asnjë rast, por më pas është ndierë në “siklet” nga insistimi i prezantuesit dhe ka vendosur syzet e diellit./Gazeta Express/