Tags Posts tagged with "Parashikimi i motit"

Tag: Parashikimi i motit

Parashikimi i motit, 15 nëntor 2020

Dita e sotme do të nisë me kthjellime në të gjithë vendin.  Duke filluar nga mesdita, vranësirat do të përfshijnë fillimisht zonat perëndimore dhe...

Parashikimi i motit, 3 nëntor 2020

Vendi ynë sot do të karakterizohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët dhe mundësia për reshje është e ulët. Sipas Meteoalb,...

Parashikimi i motit, 2 nëntor 2020

Gjatë paradites moti paraqitet kryesisht i kthjellët në të gjithë vendin, porvarnësira kalimtare do të ketë në zonat malore. Pasditja dhe mbrëmja vijon me kthjellime...

Parashikimi i motit, 1 nëntor 2020

Dita e sotme do të karakterizohet me mot të kthjellët dhe me vranësira të pakta në zonat malore. Këto kushte atmosferike pritet të shoqërojnë...

Parashikimi i motit, 30 tetor 2020

Sot vendi kushtëzohet nga mot i kthjellët gjatë paradites, por mesdita sjellë kalim të vranësirave në zonat Veriore dhe Lindore. Gjatë natës do të largohen...

Parashikimi i motit, mësoni si do të jetë dita sot dhe...

Dita e sotme do të ndikohet nga masa ajrore relativisht të paqëndrueshme. Mjegulla e dendur është prezente përgjatë zonave luginore e cila me daljen...

Parashikimi i motit, 23 tetor 2020

Vendi ynë sot do të karakterizohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me diell dhe vranësira të pakta. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do...

Parashikimi i motit, 19 tetor 2020

Ditën e sotme vendi mbetet nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të lehta në zonat perëndimore, ndërsa vranësira më të dukshme do kenë zonat...

Parashikimi i motit, 8 Tetor 2020

Sipas MeteoAlb deri në mesditë vendi do të karakterizohet me një mot me kthjellime dhe vranësira të herë pas-hershme, të cilat pësojnë zhvillim dhe...

Parashikimi i motit, 5 tetor 2020

Ditën e sotme moti do të karakterizohet deri në mesditë nga kthjellime dhe vranësira të pakta në të gjithë territorin ku më të shpeshta...