Parashikimi i motit, 1 nëntor 2020

Parashikimi i motit, 1 nëntor 2020

227
0

Dita e sotme do të karakterizohet me mot të kthjellët dhe me vranësira të pakta në zonat malore. Këto kushte atmosferike pritet të shoqërojnë të gjithë ditën.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes e do të mbeten kostante në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 4°C deri në 22°C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 2 ballë

Shperndaje