Tags Posts tagged with "Parashikimi i motit"

Tag: Parashikimi i motit

Parashikimi i motit, 21 janar 2021

Alternime kthjellimesh dhe vranësira të herë pas hershme dominojnë motin në Shqipëri gjatë pjesës së parë të ditës së sotme. Por pjesa e dytë e...

Parashikimi i motit, 20 janar 2021

Sot dita nis me kthjellime dhe vranësira të lehta në vendin tonë, ku më të shpeshta do të jenë në zonat malore. Por pasditja sjell...

Parashikimi i motit, 12 janar 2021

Sot vendi ynë do të paraqitet në ndikimin e kthjellimeve të pakta dhe vranësirave të shpeshta, ndërsa herë pas herë do të kemi reshje...

Parashikimi i motit, 11 janar 2021

Sot dita nis me vranësira të dendura dhe reshje shiu mesatare për zonat Veriore dhe qendrore, por më pak reshje priten në jug të...

Parashikimi i motit, 9 janar 2021

Mëngjesi i sotëm do të nisë me vranësira të shpeshta dhe reshje të pakta shiu e dëbore, herë pas here do kemi ndërprerje të...

Parashikimi i motit, 7 Janar 2021

Vranësirat e dendura dhe reshjet e shiut do të vijojnë edhe këtë të enjte në pjesën më të madhe të vendit. Zonat malore do të...

Parashikimi i motit, 6 Janar 2021

Edhe ditën e sotme mbetemi në ndikimin e masave ajrore të paqëndrueshme, të cilat do të diktojnë vranësira dhe reshje shiu në pjesën më...

Parashikimi i motit, 30 dhjetor 2020

Edhe gjatë kësaj të premte vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave ajrore të paqëndrueshme të cilat do të diktojnë vranësira dhe...

Parashikimi i motit, 27 Dhjetor 2020

Gjatë ditës së sotme vendi ynë do të mbizotërohet nga një mot i vranët, i cili do të sjellë reshje shiu në të gjithë...

Parashikimi i motit, 25 dhjetor 2020

Dita e sotme do të nisë reshje shiu dhe vranësira në të gjithë vendin. Këto kushte atmosferike do të mbeten deri në mesditë kur vranësirat...