Tags Posts tagged with "INSTAGRAM"

Tag: INSTAGRAM

Nga të ardhurat në Tik-Tok, Instagram, Booking, te dëmshpërblimet për të...

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga vendimet gjyqësore për shkurtim të...

Instagram, Whatsapp dhe Messenger bëhen bashkë, njihuni me ndryshimin e ri

Një ndryshim i ri vjen për të gjithë përdoruesit e 3 prej platformave më të rëndësishme sociale, Instagram, Whatsapp dhe Messenger. Mesazhet e të...

Policët i bëjnë kontroll për drogë, irritohet Stresi: Jam i pastër!...

Problemet e reperit Stresi me policinë duket se nuk kanë kurrë fund. Ai ka shkruar një status në Instagram në të cilin flet mirë për...

Bleona ‘ngacmon’ Blendi Fevziun (Foto)

Këngëtarja Bleona Qerreti njihet tashmë për ‘ngacmimet’ që ju bën kolegëve dhe miqve të saj në rrjetet sociale. Në një foto të postuar nga moderatori...

Aktori i Portokallisë: Tashmë antivlera është kthyer në vlerë (Foto)

Aktori i humorit Florian Binaj ka publikuar një foto në Instagram ku më tepër e ka përdorur për të shprehur se antivlera në shoqërinë...

Marina bën modelen…Geti fotografin (Foto)

Këto pushime për çiftin Getoar Selimi dhe Marina Vjollca duket se kanë qenë një muaj mjalti i vërtetë. Marina dhe Geti kanë postuar pafund foto...

Nuk do t’a besoni si dukeshin Ledina dhe Aurela në vitin...

Këngëtarja Ledina Çelo duket se është bërë nostalgjike. Ajo ka publikuar një foto të vitit 1996 në Slloveni, ku gjendet me një grup artistësh. Ndër...

Ja çfarë vendimi ka marrë Noizy pas plagosjes, e çuditshme (Foto)

Incidenti me armë i ditës së djeshme në rrugët e Prishtinës, ka rezultuar me pasoja për Noizyn. Marrja e një plumbi në pjesën e pasme,...

Ja fotoja e parë që publikoi Noizy pas përleshjes (Foto)

Gjendja shëndetësore e Noizyt duket se është mjaft e mirë.  Një fakt të tillë e dëshmon fotoja që reperi shqiptar sapo ka publikuar në Instagram....