Policët i bëjnë kontroll për drogë, irritohet Stresi: Jam i pastër! (Foto)

Policët i bëjnë kontroll për drogë, irritohet Stresi: Jam i pastër! (Foto)

566
0

popopoopopoo_1474540984-4609219

Problemet e reperit Stresi me policinë duket se nuk kanë kurrë fund.

Ai ka shkruar një status në Instagram në të cilin flet mirë për policinë, por ka bërë edhe përjashtime. Sipas Stresit ata kanë thyer kabinën elektrike pranë shtëpisë së tij pasi dyshonin se do të gjenin drogë.

Diçka e tillë e ka irrituar reperin, I cili thotë se është I pastër dhe ka qenë gjithnjë I tillë.  “Kam rrespekt dhe do kem gjithmone per polict e mire dhe te denje dhe ata qe jan djem me seder e karakter te forte . Ne radhet e policis kam shum njoftesi te mira dhe gzoj rrespekt .

ne hyrjen time ndodh kjo 2 polic qe qarkullojn ne kembe kan thyer kabinen elektrike duke menduar se aty fshihet dicka hahahahahah idjota jam 29 vjec kurr sme ka kap policia me asnje lloj lende narkotike apo cfare do te jet hapni dhe shihni ne kompjuterin tuaj a kam dosje per canabis apo cocaine???? Jo do ju dali i paster per kto te dyja si mendoni se do fsheh aty drrogen ???? Ata qe e kam be jan dy legena qe hecin neper lagje qe jan sa per rroge … Se policia qe njoh une nuk e ben kete,”-shkruan Stresi në Instagram./Gazeta Express/