Bleona ‘ngacmon’ Blendi Fevziun (Foto)

Bleona ‘ngacmon’ Blendi Fevziun (Foto)

502
0

Këngëtarja Bleona Qerreti njihet tashmë për ‘ngacmimet’ që ju bën kolegëve dhe miqve të saj në rrjetet sociale.

Në një foto të postuar nga moderatori dhe gazetari i njohur, Blendi Fevziu në Instagram, ai ka marrë komplimenta nga Bleona. Këngëtarja e ka quajtur ‘yll’ moderatorin. Bleona edhe më parë është shprehur se ajo dhe Blendi janë miq të mirë.