Ja çfarë vendimi ka marrë Noizy pas plagosjes, e çuditshme (Foto)

Ja çfarë vendimi ka marrë Noizy pas plagosjes, e çuditshme (Foto)

705
0

noizy_1473867015-8308879

Incidenti me armë i ditës së djeshme në rrugët e Prishtinës, ka rezultuar me pasoja për Noizyn.

Marrja e një plumbi në pjesën e pasme, nuk e ka penguar rreperin të vijojë koncertet në Ferizaj dhe Mitrovicë, arsyet pse ndodhej në Kosovë. Megjithatë, si duket  diçka ka ndryshuar në sjelljen e Noizyt që nga dita e plagosjes. Së fundi ai ka marrë një vendim drastik duke iu bërë unfollow ndjekësve në Instagram.

Ky vendim nuk ka “kursyer” as anëtarët, e OTR apo miqtë dhe shokët e tij. Nuk dimë nëse është një gjest për të zhvendosur vëmendjen nga përleshja me Cozmanin që bëri bujë po aq sa edhe vrasja e 2 Pac-ut në ’97-ën, apo pas kësaj që ndodhi, Noizy nuk beson më tek asnjë?! Shpresojmë që me videot me pamje nga konflikti të cilat ka premtuar se do t’i publikojë së shpejti,  të mësojmë më shumë për këtë…/Magazina.al/

14355069-1294288367270668-8926496887621315570-n_1473866949-2998468