Aktori i Portokallisë: Tashmë antivlera është kthyer në vlerë (Foto)

Aktori i Portokallisë: Tashmë antivlera është kthyer në vlerë (Foto)

522
0

fl_1473972973-753515

Aktori i humorit Florian Binaj ka publikuar një foto në Instagram ku më tepër e ka përdorur për të shprehur se antivlera në shoqërinë tonë është kthyer në vlerë

Aktori i humorit Florian Binaj ka publikuar një foto në Instagram ku më tepër e ka përdorur për të shprehur se antivlera në shoqërinë tonë është kthyer në vlerë: “Jetojme ne nje kohe ku vlera me e madhe eahte antivlera.

Televizionet thonse se shesin muzike por shesin plera.Jetojme ne nje vend qe nese vjedh mbi 300 mln leke behesh i pafajshem por nese vjedh nje kokerr molle je i pafalshem.

Pasanike qe per 25 minuta te marrin ate qe pronaret nuk e marrin dot prej 25 vitesh… Dhe ne fund vijne te gjithe ata “kengetare” dhe “artiste” e sotshme…Dikur nuk gjenim dot rroba per kengetaret kurse sot nuk gjejme dot kengetare me rroba…”kengetare” dhe “artiste”qe nuk i kendojne me dashurise, jetes, bukurise por i kendojne vetes…

E di qe shume veta do merziten por ata qe i kendojne vetes, jane fiks si kjo fotoja!,”-shkruan Binaj në foton e postuar në Instagram./Gazeta Express/
flo_1473972948-5492759