Nuk do t’a besoni si dukeshin Ledina dhe Aurela në vitin 1996...

Nuk do t’a besoni si dukeshin Ledina dhe Aurela në vitin 1996 (Foto)

580
0

le_1473970983-3308789

Këngëtarja Ledina Çelo duket se është bërë nostalgjike.

Ajo ka publikuar një foto të vitit 1996 në Slloveni, ku gjendet me një grup artistësh. Ndër ta ndodhet edhe këngëtarja Aurela Gaçe. Në ditët e sotme dy këngëtaret e njohura janë bërë nëna dhe kanë një karrierë të shkëlqyer, por ja si dukeshin ato në vitin 1996./Gazeta Express/