Tags Posts tagged with "Babastars"

Tag: Babastars

Sherri me Noizyn, Getoari dhe Majk “braktisin” shokët?

Teksa “Babastars” është kryefjala e ditës dhe miqtë e tij janë në telashe, Getoar Selimi po shijon pushimet me të dashurën e tij, prezantuesen...

Plas humori nw rrjete sociale pwr Cozman dhe Noizy’in (Foto)

Tashmë në rrjetet sociale po qarkullojnë shaka të mëdha rreth rastit të përleshjes së Noizyt me hip hop yllin e Babastars, Cozman. Lideri i OTR...

Stresi me revole në Instagram, mesazh rivalëve (Foto)

Në këto ditë të zhurmshme mes reperave të njohur shqiptarë, një prej tyre Stresi, pavarësisht se nuk ka qenë pjesë e përleshjes mes Noizyit...

Majk anulon koncertet në Shqipëri nga frika e ndonjë sulmi nga...

Pas përplasjes që ndodhi disa ditë më parë në Prishtinë, anëtarët e grupeve OTR dhe Babastars ndihen të kërcënuar nga njëri-tjetri. Majk është pjesë e...

Paralajmërohet Noizy: Ne edhe mund të vrasim (Foto)

Kushëriri i Albert Krasniqit, i cili ishte i përfshirë në përleshjen e mbrëmshme që ndodhi mes Babastars dhe OTR në hotelin Swiss Diamond, Lavdim...

Ja cfare i ka ndodhur Varrosi-t ne Prishtine ?!

Mjeku kujdestar në QKUK ka konfirmuar se Noizy dhe Deniz Hajri, i njohur me nofkën “Varrosi” janë plagosur nga të shtënat me armë në...

Ja çfarë thotë e dashura e Majkit për këngën e tij...

Reperi i Babastars, sapo ka publikuar projektin më të ri me titull "Kcen". Kënga është pëlqyer qysh në minutat e parë të publikimit, shkruan lajmi.net. E...

Verë 2016, 8 këngët shqiptare që thyen rekordet

Jemi zyrtarisht në vjeshtë dhe “gara” e artistëve për hitet verore ka përfunduar. Kanë qenë të shumtë artistët shqiptarë që kanë pushtuar diskotekat në bregdetin shqiptar...