Stresi me revole në Instagram, mesazh rivalëve (Foto)

Stresi me revole në Instagram, mesazh rivalëve (Foto)

644
0

Në këto ditë të zhurmshme mes reperave të njohur shqiptarë, një prej tyre Stresi, pavarësisht se nuk ka qenë pjesë e përleshjes mes Noizyit dhe Cozman, ai sigurisht që mban anën e reperit kosovar.

Në një postim në Instagram, ai u ka dërguar një mesazh të fuqishëm rivalëve të tij.

Stresi ka publikuar një foto me pistoletë në rrjetet sociale ku shkruan se “Nuk do të turpërohem deri sa të futem në dhé”.

Prej kohësh dihen marrëdhëniet ‘luftarake’ mes Noizyt dhe Stresit. / shqiptarja.com/