Plas humori nw rrjete sociale pwr Cozman dhe Noizy’in (Foto)

Plas humori nw rrjete sociale pwr Cozman dhe Noizy’in (Foto)

818
0

Tashmë në rrjetet sociale po qarkullojnë shaka të mëdha rreth rastit të përleshjes së Noizyt me hip hop yllin e Babastars, Cozman.

Lideri i OTR dhe Cozman u përfshinë në një incident të armatosur të martën pasdite në Prishtinë.

Dhe kjo u ka shërbyer shumë njerëzve që të bëjnë tashmë talljet e para në rrjetet sociale, shkruan Telegrafi.

Disa prej talljeve janë me Cozman që spekulohet të jetë goditur nga Noizy, teksa të tjera me faktin se ai ka plagosur reperët e OTR përfshirë edhe Varrosin.

Ndonëse këto janë vetëm shaka, incidenti ka shkaktuar një valë të madhe të reagimeve në rrjetet sociale.