Paralajmërohet Noizy: Ne edhe mund të vrasim (Foto)

Paralajmërohet Noizy: Ne edhe mund të vrasim (Foto)

846
0

nnn-1473833130-9279362_1473847229-4238597

Kushëriri i Albert Krasniqit, i cili ishte i përfshirë në përleshjen e mbrëmshme që ndodhi mes Babastars dhe OTR në hotelin Swiss Diamond, Lavdim Krasniqi ka reaguar në Facebook duke shkruar se “burrat nuk rrehen knej ka na t’vrasin”

Albert Krasniqi u arrestua mbrëmë nga Policia e Kosovës pasi ishte i përfshirë në përleshjen që ndodhi mbrëmë në Swiss Diamond në mes të grupeve të repit, Babastars dhe OTR, ku të përfshirë ishin edhe reperët e njohur, Noizy dhe Cozman, shkruan Express.

Shikoni reagimin e tij:
untitled_1473847137-6449658