Ja cfare i ka ndodhur Varrosi-t ne Prishtine ?!

Ja cfare i ka ndodhur Varrosi-t ne Prishtine ?!

877
0

varrosinoizy-690x457_1473787210-8431199

Mjeku kujdestar në QKUK ka konfirmuar se Noizy dhe Deniz Hajri, i njohur me nofkën “Varrosi” janë plagosur nga të shtënat me armë në qendër të Prishtinës.

Sipas mjekut kujdestar, gjendja e Noizyt është stabile, por mund të ndryshojë kjo gjendje pasi ende është duke u trajtuar, raporton KTV.

Në gjendje më të rëndë është shoku i Noizyt, “Varrosi” i cili ka dy plagë. Njërën në gjoks dhe njërën në këmbë.

varrosi_1473787144-303650