Noizy donte ta vriste Tunen, por…(Foto)

Noizy donte ta vriste Tunen, por…(Foto)

997
0

tuna_1473882057-5811367

Noizy dhe Tuna u bënë shumë të afërt ne kohën që po merrnin pjesë në një seri programesh të së dielës në “Top Channel”. Aty lindi edhe miqësia mes dyshes në fjalë

Më pas ata e bënë edhe një këngë së bashku, këngën me titull “Bebi i vitit të ri”, këngë kjo që u shndërrua në hit.

E, sigurisht që edhe romanca mes dyshes në fjalë lindi pikërisht në kohën kur ata ishin pjesë e shout dhe kur e realizuan këngën e përbashkët, pasi gjatë kësaj kohe ishin të pa ndarë.

Me vonë Noizy e hapi temën e mardhënieve intime dhe kjo gjë shkaktoj një valë debatesh mes tij dhe Tunes, e cila nuk pranonte gjë, shkruan “Kosovarja”.

Në një foto Noizy shihet duke ja drejtuar një armë në kokë këngëtares së famshme. Në të vërtet, ajo me sa duket i ka sjellë mjaftë telashe atij dhe ishit të fundit, Cozyt.