Tags Posts tagged with "TUNA"

Tag: TUNA

Cozman e kishte paralajmëruar Noizyn: Ke thënë se ke bërë seks...

“Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se kishte pasur një marrëdhënie...

“Tuna shkak i sherrit mes Cozman dhe Noizy”

Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. “Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se kishte pasur një marrëdhënie me...

Noizy donte ta vriste Tunen, por…(Foto)

Noizy dhe Tuna u bënë shumë të afërt ne kohën që po merrnin pjesë në një seri programesh të së dielës në "Top Channel"....