Tags Posts tagged with "Noizy donte ta vriste Tunen"

Tag: Noizy donte ta vriste Tunen

Noizy donte ta vriste Tunen, por…(Foto)

Noizy dhe Tuna u bënë shumë të afërt ne kohën që po merrnin pjesë në një seri programesh të së dielës në "Top Channel"....