Tags Posts tagged with "por…(Foto)"

Tag: por…(Foto)

Noizy donte ta vriste Tunen, por…(Foto)

Noizy dhe Tuna u bënë shumë të afërt ne kohën që po merrnin pjesë në një seri programesh të së dielës në "Top Channel"....