Tags Posts tagged with "COZMAN"

Tag: COZMAN

Çfarë bëri Geti për Cozman-in pas përleshjes me Noizyn?! (Foto)

Babastars dhe OTR. Këta ishin dy termat më të përfolur ditëve të fundit kur armiqësitë e zbehura të viteve më parë u rikthyen në...

Çka po lypë Anjeza Branka në vendin ku u përlesh Noizy...

Anjeza Branka, këngëtarja nga Shqipëria po viziton Kosovën. Ajo momentalisht ndodhet në Prishtinë ku me sa duket po qëndron në hotelin “Swiss Diamond Prishtina”. “Swiss Diamond...

Cozman e kishte paralajmëruar Noizyn: Ke thënë se ke bërë seks...

“Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se kishte pasur një marrëdhënie...

Flet miku i Noizy-t: U zunë për Tunën, Cozman i kishte...

Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se kishte pasur një marrëdhënie me...

Ja pse Cozman kërcënonte Noizyn të mos shkelte në Prishtinë

“Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se kishte pasur një marrëdhënie...

“Tuna shkak i sherrit mes Cozman dhe Noizy”

Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. “Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se kishte pasur një marrëdhënie me...

A hëngri apo jo dajak Cozman nga Noizy Kjo foto i...

Në rrjetet sociale dje qarkullonte një foto e reperit Cozman, ku dukeshin lëndimet që ka pësuar në fytyrë gjatë përleshjes me Noizyn. Balli i...

Ja çfare tha Noizy për Adelina Berishën

Reperi Noizy, është aktualizuar jashtë mase për shkak të sherrit me Cozman, reperin nga Prishtina, që ishte edhe ish i dashuri i Tunës. Me sa...

Plas humori nw rrjete sociale pwr Cozman dhe Noizy’in (Foto)

Tashmë në rrjetet sociale po qarkullojnë shaka të mëdha rreth rastit të përleshjes së Noizyt me hip hop yllin e Babastars, Cozman. Lideri i OTR...

Kallashi tallet keq me revolen e Cozmanit e cila e plagosi...

Ngjarjes së ditës, përleshjes së Noizyt dhe Cozman sot i ka kushtuar vëmendje edhe Kallashi. Valltarja e cila reagon shpesh për zhvillimet e përditshme ka...