Tags Posts tagged with "Noizy"

Tag: Noizy

Noizy konvertohet në musliman! (Foto)

Reperi nga Shqipëria, Noizy së fundmi ka befasuar opinionin me një fotografi, ku në dorë mban librin e shenjtë Kur`anin. Noizy i përket fesë së...

Noizy nuk pendohet! (Foto)

Reperi Noizy ndodhet aktualisht në Zvicër.  Ai ka publikuar një foto gjatë qëndrimit të tij, ndërkohë që ka treguar trupin e palestruar. “Pa pendime”,-shkruan reperi...

Çfarë bëri Geti për Cozman-in pas përleshjes me Noizyn?! (Foto)

Babastars dhe OTR. Këta ishin dy termat më të përfolur ditëve të fundit kur armiqësitë e zbehura të viteve më parë u rikthyen në...

Çka po lypë Anjeza Branka në vendin ku u përlesh Noizy...

Anjeza Branka, këngëtarja nga Shqipëria po viziton Kosovën. Ajo momentalisht ndodhet në Prishtinë ku me sa duket po qëndron në hotelin “Swiss Diamond Prishtina”. “Swiss Diamond...

Cozman e kishte paralajmëruar Noizyn: Ke thënë se ke bërë seks...

“Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se kishte pasur një marrëdhënie...

Flet miku i Noizy-t: U zunë për Tunën, Cozman i kishte...

Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se kishte pasur një marrëdhënie me...

Ja si tallet Linda Morina me Noizyn

Pas plagosjes  së Noizyt dhe të Varrosit, janë dy fytyra publike që janë tallur me rastin. I pari Stresi nga Shqipëria dhe pastaj Linda Morina...

Pendohet Noizy

Në një postim në Instagram të enjten, Noizy bëri një mesazh kërcënues. “Dikush do të mbajë përgjegjësi. Shihemi”, kishte shkruar reperi në postimin e tij...

Ja pse Cozman kërcënonte Noizyn të mos shkelte në Prishtinë

“Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se kishte pasur një marrëdhënie...

Sherri me Noizyn, Getoari dhe Majk “braktisin” shokët?

Teksa “Babastars” është kryefjala e ditës dhe miqtë e tij janë në telashe, Getoar Selimi po shijon pushimet me të dashurën e tij, prezantuesen...