‘Çmendet’ durrsaku, i mbuluar me njolla gjaku, thyen xhamat e veturave dhe...

‘Çmendet’ durrsaku, i mbuluar me njolla gjaku, thyen xhamat e veturave dhe shkatërron biznese (VIDEO)

415
0

Një ngjarje aspak e këndshme është parë sot në bulevardin “Dyrrah” në Durrës. Një person ende i paidentifikuar dhe në gjendje të dehur, është filmuar duke thyer xhamat e makinave, dhe karrigeve të bizneseve aty pranë. Sipas dëshmitarëve, personi në fjalë u është drejtuar edhe kalimtarëve me një sjellje shumë të dhunshme, dhe në trup kishte shumë njolla gjaku.