Tags Posts tagged with "i mbuluar me njolla gjaku"

Tag: i mbuluar me njolla gjaku

‘Çmendet’ durrsaku, i mbuluar me njolla gjaku, thyen xhamat e veturave...

Një ngjarje aspak e këndshme është parë sot në bulevardin “Dyrrah” në Durrës. Një person ende i paidentifikuar dhe në gjendje të dehur, është...