Tags Posts tagged with "thyen xhamat e veturave dhe shkatërron biznese (VIDEO)"

Tag: thyen xhamat e veturave dhe shkatërron biznese (VIDEO)

‘Çmendet’ durrsaku, i mbuluar me njolla gjaku, thyen xhamat e veturave...

Një ngjarje aspak e këndshme është parë sot në bulevardin “Dyrrah” në Durrës. Një person ende i paidentifikuar dhe në gjendje të dehur, është...