Tags Posts tagged with "‘Çmendet’ durrsaku"

Tag: ‘Çmendet’ durrsaku

‘Çmendet’ durrsaku, i mbuluar me njolla gjaku, thyen xhamat e veturave...

Një ngjarje aspak e këndshme është parë sot në bulevardin “Dyrrah” në Durrës. Një person ende i paidentifikuar dhe në gjendje të dehur, është...