“Sa shumë të doja…”, Flor Mumajesi poston dedikimin prekës, dhe ka një...

“Sa shumë të doja…”, Flor Mumajesi poston dedikimin prekës, dhe ka një arsye..

557
0

Flor Mumajesi ka ndarë një pjesë të klipit, të mikut të tij Klajdi Haruni, por në sy bien fjalët që përmban teksti.

Këngëtari Flor Mumajesi, postimet në rrjete sociale i ka mjaft të rralla. Kësaj radhe ka vendosur të vijë pranë ndjekësve të tij me një këngë prekëse, një pjesë të shkëputur nga klipi i mikut të tij, Klajdi Haruni.

 

“Sa shum te doja vetem kur thoshe t’lutem mos u ndal o shi…”- shkruan Flor Mumajesi përkrah videos të ndarë në profilin e tij në Instagram.

 

Prej kohësh, Flor Mumajesi vendosi të shkëputej nga rrjetet sociale, duke lënë një mungesë të madhe tek fansat e tij, por duket se tashmë është rikthyer dhe së shpejti do ta shikojmë me projekte të reja.