Tags Posts tagged with "“Sa shumë të doja…”"

Tag: “Sa shumë të doja…”

“Sa shumë të doja…”, Flor Mumajesi poston dedikimin prekës, dhe ka...

Flor Mumajesi ka ndarë një pjesë të klipit, të mikut të tij Klajdi Haruni, por në sy bien fjalët që përmban teksti. Këngëtari Flor Mumajesi,...